Yeni Oyun Dünyası MASAÜSTÜ & MOBİL OYUN

Akıllı telefon ve tabletlerin çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla birlikte mobil oyun yazılımı da büyük ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle artık eğlence olarak akıllı cihaz kullanıcıları oyun uygulamalarını çok fazla kullanmaktadırlar. Bu nedenle mobil oyun yazılımları da her geçen gün daha çok yapılmakta ve kullanıcılara sunulmaktadır.
Alko Soft
FPS Oyun
FPS(First Person Shooter) yani Birinci Şahıs Nişancı oyunları oyun tarihinin vazgeçilmez oyun türlerinden biridir. Çok fazla çeşidi vardır.Savaş,yarış,strateji gibi çeşitleri olsad a asıl amacı oyuncunun kendi gözünden oynuyormuşcasına hissi yaşatan oyunlara denir. Bizimde üzerine yoğunlaştığımız oyun türlerinden biridir.
TPS Oyun
TPS(Third-Person Shooter) yani Üçüncü Şahıs Bakış Açısı, değişik şekillerde oyuncu karakterini gösteren 3 boyutlu bilgisayar ve video oyunu türüdür. Üçüncü şahıs nişancı türündeki oyunlarda genellikle oyuncu karakterinin arkasından oyun görülür. Üçüncül kişi bakış açısı çevreyi daha iyi görmeyi sağlar.
RPG Oyun
RPG(Role Playing Game) gerçek hayatta geliştirebildiğiniz yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi bu oyun türünde geliştirme imkanı bulursunuz. RPG oyun türü tamamen sizin oluşturduğunuz bir karakterle size farklı bir dünyada var olma şansı tanıyan eşsiz bir oyun türüdür.

Bazı Oyunlarımızdan Sahneler

Geri dön Yukarı
Kapat Yaklaş