MASAÜSTÜ YAZILIM

Özel Masaüstü Yazılımlar

Masaüstü yazılımlar,  son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel hesap-stok uygulamaları için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.Ne Yapıyoruz ?

İhtiyaçlarınızı analiz ederek sizler için en uygun çözümü sunmaya hazır bulunan firmamız, masaüstü yazılım alanlarında da benzersiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Geliştirdiğimiz size özel masaüstü yazılımlar sayesinde işletmenizin tüm faaliyetlerini takip edebilir, yine beklentilerinizi karşılayan kurumunuza özgü fonksiyonlar vasıtasıyla iş akışınızı hızlandırabilirsiniz.  Peki neden bizi seçmelisiniz ?


İhtiyaca yönelik yazılımlar ve kesintisiz yazılım destek

Kapsamlı ve kolay içerik yönetimi

Ölçeklendirilebilir CMS çözümleri

Uygun maliyetli en son teknoloji modüler yapı

Kapsamlı analiz ve istatistiksel veri depolama

Özel ve deneyimli proje yönetimi


Masaüstü Yazılım Özellikleri

Masaüstü yazılımlar, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyabileceği temel ihtiyaçları esas alan iş yükünüzü en aza indirgeyen son kullanıcı makinası üzerinde çalışan yazılımlardır
Update the website text, links

Unlimited Page Management

Photo gallery

Product catalogues

Website banners & graphics

Secure logins

Links and menu management

Simple HTML Editor

Blog

SEO friendly structure

Social media integration

Google Map integrationMasaüstü Yazılım Hizmetlerimiz

Arayüz & Yazılım Geliştirme

Online platformda çalışan, hedefinize odaklı ve kullanıcının kolay hakim olacağı arayüzler geliştirip yazılımla entegre ediyoruz.

Özel CMS Programlama

Firmanıza özel modüler içerik yönetim sistemleri kuruyoruz. Hedefimiz maksimum verim alabileceğiniz masaüstü yazılımlar çıkartmak

Analiz & Raporlama

İş gücünü en aza indiren, analiz ve raporlama kolaylığı sağlayan, kapalı devre olarak çalışan ve web tabanlı yazılım uygulamalarından daha hızlı ve seri olan yazılımlar geliştiriyoruz.
İş Yükünüzü
hafifletelim


İş yükünüzü hafifletmek istemez misiniz? Bizi arayın, işlerinizi kolaylaştırın!


Teklif İste

Yaptığımız İşler

Referanslarımızdan bazılarına göz atmak ister misiniz ?


REFERANSLARI GÖSTER