MOBİL UYGULAMA
Mobil Uygulamanızı Oluşturalım


Hayalinizdeki proje için mobil uygulama yaptırmak ve Android & iOS platformlarında yayınlamak mı istiyorsunuz ? Mobil uygulama geliştiren firmalar size yüksek maliyetli teklif mi sundular ?
Alanında uzman ekibimizle gelin mobil uygulama fikrinizi beraber projelendirelim, hem tasarım ve performansıyla üstün kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamanız olsun, hem de uygulamanız Google Play Store ve App Store’da öne çıkarak kazanç elde etsin.

Mobil Hizmetlerimiz

Uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere, son kullanıcı için özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Görsel ve fonksiyonel tasarımdan başlayarak geliştirme test ve yayınlama aşamalarına kadar tüm süreçlerde hizmet veriyoruz. Üstelik tüm bunları yüksek kalitede ve UYGUN MALİYETLE geliştiriyoruz.
Mobil Uygulama Geliştirme

Uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere, son kullanıcı için özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalar geliştiriyoruz

02
Mobil Oyun Yazılımı

Görsel ve fonksiyonel tasarımdan başlayarak hayalinizdeki mobil oyunlara ulaşmanız için gereken tüm süreçte profesyonel hizmet veriyoruz

03
Mobil E-ticaret Uygulamaları

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak, satışlarınızda belirgin oranda farklar yaratacak, markanıza özel e-ticaret mobil uygulamaları geliştiriyoruz

04


Neler Yapıyoruz ?


Native, Android, Ios Xcode , Multi Platform Game Development, WebGL Technologies, Unreal Engine, Cry Engine, VR Ready Simulations, AR Development gibi teknolojileri kullanarak sizlere hitap eden hayallerinizdeki mobil uygulama ve mobil oyunları kodluyoruz. Bunun yanında güncel artırılmış gerçeklik teknolojileri ile 3d destekli VR sanal gerçeklik içerikli mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
Uygulama sonrası hizmetlerimizle tanıtıcı internet sitesi, tanıtım videosu, reklam kampanyaları, uygulama marketi arama optimizasyonu, bakım ve güncellemeler gibi uygulamanızın yayınlanmasının ardından başarı için gerekli olan diğer çalışmaları sizin için özenle yürütüyoruz.


Sizlere sunduğumuz mobil hizmetlerimiz


Mobil Uygulama ve Uygulama Geliştirme

Mobil Oyun Yazılımları

Mobil VR Sanal Gerçeklik Mimari Uygulamaları

Mobil E-Ticaret Uygulamaları

Kapsamlı Mobil Uygulama Raporları

Mobil Uygulama Tanıtıcı Reklam, Tanıtım Web Siteleri, Pazarlama

Mobil Market Optimizasyonları

Yaptığımız İşler


Referanslarımıza göz atmak ister misiniz?