SEO
Search Engine Optimization

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo denildiğinde ilk akla gelen google aramarlında ilk sayfada olmaktır. Arama motoru devi Google aramalarında 1. sayfada olmak yada olmamak. İşte bütün mesela bundan ibaret. Eğer ilk sayfada olursanız web sitenize potansiyel müşteriler gelir, olmazsanız web sitenizin ve işletmenizin satış yapacağı kişiler sadece sizi bilen kişiler olur. ALKO Yazılım SEO olarak sizlere  yaptığımız, sizi tüm Türkiye’deki aramalarda ilk sayfaya getirerek cironuzu arttırmak. Google aramalarında web siteniz ilk sayfada yer alabilir. Üstelik bunun için bütçenizi aşan paralar, yüksek maliyetler ödemeniz gerekmez.İşinizi üst seviyelere taşıyın

Alko yazılım olarak alanında uzman deneyimli ekibimizle firmanızın arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırıyoruz. Hedeflediğimiz en önemli noktalardan birisi, sitenizin arama motorlarının gözünde hak ettiği yere gelmesi ve bunun uzun vadeli bir şekilde planlanarak, adım adım gerçekleştirilmesidir.Website Analizi

SEO çalışmalarının ilk ve en önemli adımı olan SEO analizde, temel olarak birçok farklı açıdan web sitesinizi ele alır. Bu adımlar hem Google gibi arama motorları tarafından verilen tavsiyelerin hem de SEO uzmanlarımız tarafından tecrübe ile elde edilen bilgilerin geçerli olup olmadığını sorgulayıp hedeflerinize ulaşmanıza çözüm sağlar.


Site İçi (On-Page) & Site Dışı (Off-Page) Optimizasyon

Site içi arama motoru optimizasyonu, isminden de anlaşılacağı üzere web sitesinin iç yapısını ele alır. Olması gereken site içi gereksinimler kontrol edilir ve eksiklikler ile ilgili çalışmalar, tüm süreçteki yol haritasına dahil edilir. Anahtar kelime yoğunluğu, başlık standartlarının kullanılması, içerik girişleri ve düzenleri gibi pek çok farklı madde, bu kapsamda analiz edilenlerdendir.

Site dışı arama motoru optimizasyonu, çalışmaların en önemli iki kulvarından birisidir. Temel anlamda web sitesinin internet dünyasındaki varlığına dayanır. Google ve diğer arama motorları tarafından bir web sitesinin internet dünyasındaki varlığı, referans olarak kabul edilir. Dolayısıyla SEO çalışmaları için büyük bir önem arz eder. Backlink analizleri, rakip analizleri, kurumsal kimlik çalışmaları, domain yani alan adı otoritesi gibi başlıklar, site dışı kapsamında yer alır ve bu doğrultuda analiz edilir.
NASIL YAPIYORUZ ?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesi başlamadan önce, etkili bir SEO kampanya dahil süreci anlamak önemlidir. Alko yazılım olarak bizler, arama motoru optimizasyonu için yoğun ve tam hizmet anlayışıyla sizlere hitap ediyoruz.


ANAHTAR KELİME SEÇİMİ

Firmanızın çalışma alanına göre hedef anahtar kelimeleri ve buna bağlı kelime yoğunluk hacmini belirliyoruz.

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Site içi SEO optimizasyonu ile sitenizin olması gereken site içi gereksinimlerini kontrol ediyoruz

LİNK OLUŞTURMA

Websiteniz için gerekli site içi link ve site dışı backlink yapısını oluşturuyoruz

RAPORLAMA VE ANALİZ

İçerik, link yapısı, sosyal medya etkisi gibi etmenlerle SEO raporlarımızı ve bunların analizlerini sizlere sunuyoruz.
6x
Anahtar kelimede yükselme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sonuca yükselme


129%
Ziyaret süresinde artış


Neden SEO işiniz için yararlı ?


Sıralama Önemi

Online kullanıcıların %85’i arama motorlarında ilk sayfada çıkan sonuçlardan ileri gitmezler.


Arama Motorları

İnternet kullanıcıların %96’sı arama motorlarından faydalanmaktadır. (Google, Bing, Yahoo, AOL)

Organik linkler

Online kullanıcıların %79’u arama motorlarında sponsorlu öne çıkarılan içerikler yerine organik içerikleri tercih ettiklerini söylüyorlar.


Aylık 100 bin Arama

Ortalama bir konu başlığı ile ilgili internette her ay ortalama 100.000 arama yapılmaktadır.

Ziyaretçi Getirir

Başarılı bir SEO ve arama motoru dostu web tasarım web sitenize ziyaretçi getirmek yardımcı olacaktır.


Müşteri Algısı

Müşteri algısında kaliteli siteler arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır.Projenizde Bizimle
çalışmak ister misiniz ?


Bizim önerimiz  web sitenizi ve içeriklerinizi, SEO algoritmasıyla uyumlu bir biçimde profesyonel ekibimizle düzenlemeye karar vermeniz olacaktır. Böylece hem marka imajınızı daha iyi bir noktaya getirecek hem de daha çok tüketiciye ulaşabileceksiniz.


Teklif İste