SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya Danışmanlığı 

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin, markalarını karakterize edip müşteri tabanını genişletirken, bulundukları yerde, müşterilerine ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlama da SEO ve sem dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkinliğini artırabilir.

Sosyal Medya Danışmanlığı ile oluşturacağımız strateji sayesinde  önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösteririz.
Sosyal Medya Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Strateji Geliştirme

Markanızın sosyal medyadaki pazarlama stratejilerini belirleyerek, doğru hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size en iyi desteği veriyoruz.Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Sosyal medya reklam danışmanlığı hizmetimiz büyümeyi hızlandırıyor. Sosyal medya aracılığıyla reklam vererek, hedef kitlenizde %100'lük başarı sağlıyoruzSosyal Medya İçerik Oluşturma

Kurumsal kimliğinizi ve işletmenizi temsil eden, isiz anlatan içerik,reklam ve kampanyalar oluşturup, daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Social Media Marketing veya Sosyal Medya Pazarlama, internet sitenizde sergilediğiniz bir ürün veya hizmetin sergileniş ve insanlara sunuluş şeklinin ve tanıtımının sosyal ağlar kullanılarak  (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google Plus, flickr vs.)  yapılmasıdır. Ürününüzü ya da hizmetinizi sosyal medya siteleri, ağları üzerinde tanıtılması ve satışlarının yapılması, marka bilinirliğinin artırılması, kampanya ve haberlerin duyurulması ve dikkat çekilmesi için yürütülen pazarlama yöntemidir.

Neden sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var ?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Sosyal medya gerçek zamanlı olarak kullanıcılarınız ve potansiyel müşterileriniz ile ilgili dev miktarlarda veri üretmekte. Bunun farkına varabilmek için en büyük sosyal medya platformlarının en basit günlük verilerine bakmak yeterli. Her gün Twitter üzerinden yaklaşık 500 milyonun üzerinde tweet, Facebook üzerinden 4.5 milyarı aşkın beğeni ve Instagram üzerinden 95 milyonu aşkın fotoğraf ve video paylaşılıyor. Bu etkileyici rakamların altında ise müşterileriniz ile ilgili eşi benzeri olmayan bilgi kaynakları yatıyor: Müşterileriniz kimler? Neyi sever, neyi sevmezler? Ne yer, ne içeriler? Kaç yaşındalar ve nerede yaşıyorlar? Markanız hakkındaki düşünceleri neler? Siz de oluşturacağınız günlük aktif iletişim çabaları ve “sosyal meyda dinlemesi” ile ilgili tüketici verilerini toplayabilir ve stratejik işletme kararları alabilmek üzere bu verilerden faydalanabilirsiniz.


İnsanlar sizi arıyor.

Sattığınız ürün veya sunduğunuz hizmet ne olursa olsun, İnternet’ te bir yerlerde insanlar sizin ürününüzü ve hizmetinizi arıyor. Bu insanlara sizin ürününüz hakkında bilgi sunarak, onlardan doğal geri dönüşleri alabileceğiniz mekan sadece internet siteniz ile sınırlı değildir.

İnsanlar sizin hakkınızda sosyal medyada konuşuyor.

Sosyal ağlar sayesinde, müşterinizi, gelen yorumlar, beğeniler, eleştiriler ve öneriler sayesinde rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Bu sayede ürün ya da hizmetinizin pazarlaması için,

  • Müşteri memnuniyeti ölçümleri,
  • Müşteri tarafından kafalarda oluşan soru işaretlerini gidermeye yönelik kampanyalar geliştirme,
  • Müşteri güvenini kazanma

gibi konularda rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın, müşterileriniz ile aranızdaki iletişim için bir köprü olduğunu unutmayın.


Nasıl Yapıyoruz ?


Strateji Geliştirme

Reklam & Pazarlama Yönetimi

Hesap Yönetimi

Etkileyici İçerik Oluşturma

İstatistik & Raporlama

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sizin de markanız ve ürünleriniz ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını ve takibini yapalım. Siz rahatınıza bakarken sosyal medya hesaplarınız, işinde profesyonel ekibimiz tarafından sürekli kontrol altında tutulsun.

TEKLİF İSTE